Akcja na rzecz fundacji Dom Belli

„Pomóż zwierzętom przetrwać zimę” pod takim hasłem szkolne koło PCK zorganizowało akcję sprzedaży świątecznych pierników. Zebrane fundusze wspomogą funkcjonowanie fundacji „Dom Belli” działającej w Białej Podlaskiej i opiekującej się opuszczonymi i bezdomnymi zwierzakami.
Członkinie koła PCK mieszkające w internacie szkolnym zajęły się zdobieniem oraz pakowaniem wypieków. W środę 14 grudnia uczennice klas pierwszych Dominika Jastrzębska i Milena Kryńska , wykazując się dużym talentem handlowym, sprzedawały pierniki. Stoisko działające podczas przerw międzylekcyjnych, cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród pracowników szkoły i uczniów. Udało się zebrać 381 zł, które zostaną przekazane fundacji „Dom Belli”
Gorące podziękowania należą się wszystkim, którzy zakupili pierniki. Dzięki ich hojności udało się zebrać tak dużą kwotę i pomóc potrzebującym zwierzętom.