Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Uroczysty apel z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia odbył się w naszej szkole 21 grudnia 2023 r. Pan dyrektor Radosław Klekot powitał serdecznie wszystkich gości i całą społeczność szkolną i złożył wszystkim serdeczne życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku 2024. Życzył wszystkim, aby ten wyjątkowy czas Świąt Bożego Narodzenia upłynął w ciepłej, rodzinnej atmosferze, a Nowy Rok 2024 był pełen radości i spełnionych marzeń.

Następnie nasza młodzież przybliżyła obecnym na uroczystości twórczość polskiego noblisty Władysława Stanisława Reymonta, jego utwór „Chłopi” oraz zwyczaje staropolskie, prezentując program artystyczny pt. „Wigilia u Boryny”.

Na zakończenie pan dyrektor podziękował młodzieży oraz pani Marcie Wiczuk za przygotowanie dzisiejszego apelu. Ta wyjątkowa uroczystość zakończyła się spotkaniem opłatkowym w stołówce internatu, w którym uczestniczyli zaproszeni goście, nauczyciele oraz pracownicy szkoły