Eliminacje strefowe III Mistrzostw Polski Szkół Rolniczych w przeciąganiu liny

W środę 20 września 2023 w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Jabłoniu odbyły się eliminacje strefowe III Mistrzostw Polski Szkół Rolniczych 2023 w przeciąganiu liny.

W zawodach wzięły udział reprezentacje sześciu szkół: ZSCKR Korolówka-Osada, ZSCKR Siennica Różana, ZSCKR Sandomierz-Mokoszyn, ZSCKR Radom, ZSCKR Jabłoń oraz ZSCKR Leśna Podlaska.

Szkoły reprezentowały 5-osobowe zespoły w kategoriach: chłopcy, dziewczęta i mikst (3 chłopców i 2 dziewczęta) w wadze: LIMIT i OPEN. Pod czujnym okiem p. Kamili Trojanowskiej w kategorii męskiej OPEN nasza drużyna zajęła III MIEJSCE!!!

Skład reprezentacji szkoły: Stefański Kamil, Markowski Gabriel, Hajdiuk Gabriel, Panasiuk Szymon, Strojek Kamil, Szymański Jakub.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!