ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. WINCENTEGO WITOSA W LEŚNEJ PODLASKIEJ

Logo Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Logo Sieci Szkół Rolniczych MRiRW

Eliminacje strefowe IV Mistrzostw Polski Szkół Rolniczych w przeciąganiu liny

W środę 9 października 2024 w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Jabłoniu odbyły się eliminacje strefowe IV Mistrzostw Polski Szkół Rolniczych 2024 w przeciąganiu liny.

W zawodach wzięły udział reprezentacje czterech szkół: ZSCKR Korolówka-Osada, ZSCKR Radom, ZSCKR Jabłoń oraz ZSCKR Leśna Podlaska.

Szkoły reprezentowały 5-osobowe zespoły w kategoriach: chłopcy, dziewczęta i mikst (3 chłopców i 2 dziewczyny) w wadze: LIMIT i OPEN. Pod czujnym okiem Pani Kamili Trojanowskiej w kategorii MIX LIMIT drużyna w składzie: Natalia Liniewicz, Weronika Gozdal, Kamil Stefański, Dominik Skulimowski, Mikołaj Weśniuk zajęła II miejsce. W kategorii męskiej LIMIT naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny. Drużyna A w składzie: Kamil Stefański, Dominik Skulimowski, Mikołaj Weśniuk, Gabriel Ochnik i Mikołaj Prokopiuk zajęła II miejsce a drużyna B w składzie: Piotr Golwiej, Dawid Zaniuk, Maciej Koźluk, Piotr Daniluk, Jakub Sztukiewicz zajęła III miejsce!!! Blisko podium była drużyna w kategorii męskiej OPEN po wyczerpującej walce drużyna w składzie: Wojtek Czernik, Adam Majchrzak-Prażmo, Damian Andrusiuk, Andrzej Łaziuk, Kacper Stefaniuk zajęła IV miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!