I miejsce w konkursie fotograficznym zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach

Uczeń klasy IV Technikum w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki Dymitr Szwałek zajął I miejsce w konkursie fotograficznym „Mój świat” zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach. Swoje prace komisji zaprezentował także Mateusz Nazaruk, również uczeń IV klasy Technikum w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki.

Celem konkursu była popularyzacja i upowszechnianie fotografii jako aktywnej i kreatywnej formy spędzania czasu wolnego, a także rozwijanie wrażliwości artystycznej. W konkursie oceniono 130 prac. Wybrane zdjęcia zostały zaprezentowane na wystawie pokonkursowej w Galerii „W Bramie” MOK w Siedlcach.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!