II Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Historycznej Szkół Resortowych „Żołnierze Wyklęci – Niezłomni Bohaterowie”

3 lutego 2023 r. pięcioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w I etapie konkursu historycznego na temat żołnierzy podziemia antykomunistycznego walczących o niepodległość Polski po II Wojnie Światowej. Do II etapu zakwalifikowało się czworo z nich. Są to: Gabriela Mączyńska i Gabriel Markowski uczniowie klasy III Technikum w zawodzie technik weterynarii oraz Jakub Jakimiuk i Mateusz Jastrzębski uczniowie klasy III Technikum w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki. Finał konkursu odbędzie się 1 marca 2023r. Opiekunem uczniów jest pani Danuta Kacik.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w finale!