III miejsce w ogólnopolskim konkursie na najlepszy biznesplan
„Moje zrównoważone i innowacyjne gospodarstwo”

Miło nam poinformować, że zespół naszej szkoły w składzie: Dawid Szymula, Jakub Jakimiuk, Szymon Bujnik, Mateusz Jastrzębski, Paweł Włos, Kamil Strojek zajął III miejsce w konkursie na najlepszy biznesplan „Moje zrównoważone i innowacyjne gospodarstwo”, skierowany do uczniów szkół rolniczych prowadzonych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Każdy z uczniów otrzymał nagrodę pieniężną w wysokości tysiąca złotych.

Podstawowym celem konkursu było zachęcenie młodzieży do podejmowania, w swoim gospodarstwie rodzinnym inicjatyw na rzecz jego rozwoju, uwzględniając innowacyjne rozwiązania, efektywne wykorzystanie zasobów oraz łagodzenie presji środowiskowej przez produkcję rolniczą. Do konkursu wpłynęło 52 zgłoszenia ze szkół rolniczych z całego kraju.

Laureatom gratulujemy!

Szkolna Reprezentacja w konkursie