Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Leśnej Podlaskiej

Logo ZSCKR w Leśnej Podlaskiej

ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. WINCENTEGO WITOSA W LEŚNEJ PODLASKIEJ

Logo Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Logo Sieci Szkół Rolniczych MRiRW

Nadszedł czas pożegnania...

26 kwietnia mieszkańcy internatu pożegnali swoich kolegów, którzy za kilka dni zostaną absolwentami naszej szkoły. Uroczystą kolację uświetnili swoją obecnością Dyrektor Szkoły Pan Radosław Klekot, Pani Wicedyrektor Beata Kalwarczyk – Warpas oraz Kierownik praktycznej nauki zawodu Pani Honorata Godlewska. 

Czwartoklasiści podziękowali za opiekę i trud wychowawczy kierownictwu szkoły, wychowawcom internatu oraz pracownikom obsługi. Młodsi koledzy złożyli życzenia powodzenia w dorosłym życiu oraz udzielili kilku dobrych rad jak żyć, aby być szczęśliwym. Absolwenci otrzymali pamiątkowe kubki ozdobione zdjęciem internatu oraz słowami: „Patrząc – pomyśl, myśląc – wspomnij, wspominając – nie zapomnij”, a także garść dobrych rad od wychowawców. 

Smaczne dania wyjątkowej kolacji, miła atmosfera spotkania oraz dyskoteka, która odbyła się po posiłku, sprawiły, że ten wieczór pozostanie na długo w pamięci wszystkich uczestników wydarzenia. Oby absolwenci powracając wspomnieniami do czasów szkolnych, zawsze ciepło myśleli o dniach spędzonych w internacie, latach kiedy z nastolatków wyrastali na dorosłych ludzi i nie zapomnieli o tym, czego się tu nauczyli.