Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Leśnej Podlaskiej

Logo ZSCKR w Leśnej Podlaskiej

ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. WINCENTEGO WITOSA W LEŚNEJ PODLASKIEJ

Logo Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Logo Sieci Szkół Rolniczych MRiRW

Otwarcie pracowni gastronomicznej w ZSCKR w Leśnej Podlaskiej

W dniu 08 lutego 2023 w naszej szkole odbyło się oficjalne odebranie nowo wyremontowanej pracowni technologii gastronomicznej, w której odbywają się zajęcia praktyczne z zakresu sporządzania potraw i napojów w klasach I- III Technikum żywienia i usług gastronomicznych.

Uroczystego otwarcia dokonał Dyrektor Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. W. Witosa w Leśnej Podlaskiej pan Radosław Klekot w obecności pani wicedyrektor Beaty Kalwarczyk- Warpas, kierownika praktycznej nauki zawodu pani Honoraty Godlewskiej, głównej księgowej pani Doroty Niedźwiedź, kierownika gospodarczego pani Bernardety Demczuk oraz nauczycieli zajęć praktycznych.

Pracownia przeszła gruntowny remont i została wyposażona w nowoczesny sprzęt gastronomiczny. W tym dniu pracownia była otwarta dla wszystkich nauczycieli i uczniów. Dla zwiedzających uczniowie przygotowali słodki poczęstunek.

Jesteśmy przekonani, że zajęcia w nowej sali umożliwią młodzieży naukę w lepszych warunkach, a także podniosą prestiż szkoły.