Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Leśnej Podlaskiej

Logo ZSCKR w Leśnej Podlaskiej

ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. WINCENTEGO WITOSA W LEŚNEJ PODLASKIEJ

Logo Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Logo Sieci Szkół Rolniczych MRiRW

Pożegnanie absolwentów

Internat – miejsce, które we wspomnieniach absolwentów obrasta w legendy, które właściwie można ocenić dopiero  z perspektywy czasu, po zakończeniu szkoły. Wtedy dopiero dostrzegamy, jak ten czas wpłynął na nasze życie, rozwój, jakie doświadczenia pozwolił zebrać, czego nauczył. Po latach doceniamy, jak beztroski i niepowtarzalny był to okres.

 24 kwietnia 2024r. w naszym internacie odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów. Na uroczystość zaproszona została dyrekcja szkoły i kadra pracująca na co dzień w internacie. Spotkanie rozpoczął pan dyrektor Radosław Klekot. W nastrój pożegnania wprowadziła nas część artystyczna przygotowana przez młodzież. Następnie młodsi koledzy złożyli maturzystom życzenia, przekazali kilka dobrych rad, które warto zapamiętać i przestrzegać ich w dorosłym życiu. Wszyscy  piątoklasiści  otrzymali pamiątkowe poduszki, aby zawsze przypominały o czasach spędzonych w internacie . Dopełnieniem uroczystości były zabawne wierszyki, którymi pożegnaliśmy kolegów.  

Wszystkim naszym absolwentom życzymy,:

– abyście nie zatracili przyjaźni między sobą, gdyż przyjaźń podwaja radości, a o połowę zmniejsza przykrości.
– dobrej pracy, która sprawi, że będziecie szczęśliwi i pozwoli żyć dostatnio,

– spotkań z ludźmi, którzy będą Was kochać, którzy w chwilach trudnych dodadzą Wam odwagi, którzy Was pocieszą, gdy przyjdzie godzina smutku i rozstania.

–  by każdy z Was w nowym środowisku spotkał oddaną bratnią duszę i by zawarta przyjaźń okazała się szczerą i wierną.

Wychowawcy internatu