Przedszkolaki z wizytą w naszej szkole

W piątek 14 czerwca 2024 roku naszą szkołę odwiedziła grupa dzieci z Samorządowego Przedszkola w Starej Kornicy. Swoją wizytę dzieci rozpoczęły od spotkania z uczniami kształcącymi się w zawodzie Technik żywienia i usług gastronomicznych w stołówce szkolnej, poświęconego wartości odżywczej owoców. Dzieci dowiedziały się dlaczego warto jeść owoce, jakich witamin dostarczają i dlaczego są ważne w diecie każdego z nas. Pogawędce towarzyszyły konkursy i zabawy dotyczące znajomości owoców. Przygotowano także owocową ucztę dla maluchów. Dzieci zwiedziły internat oraz nie omieszkały zajrzeć do szkolnego gospodarstwa, gdzie ich uwagę przykuł traktor John Deere. Być może niektórzy z nich wybiorą w przyszłości zawód rolnika. Wizytę przedszkolaków zakończyło zwiedzanie Bazyliki Leśniańskiej.

Mamy nadzieję, że wizyta w naszej szkole dostarczyła maluchom niezapomnianych wrażeń.