Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Leśnej Podlaskiej

Logo ZSCKR w Leśnej Podlaskiej

ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. WINCENTEGO WITOSA W LEŚNEJ PODLASKIEJ

Logo Sieci Szkół Rolniczych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Rok ukończenia 2006

Liceum profilowane o profilu ekonomiczno-administracyjnym

na podbudowie gimnazjum

Lata uczęszczania 2003-2006

Wychowawca: mgr inż. Teresa Juszczuk

Absolwenci:

  1. Bobryk Mariola
  2. Bogusz Konrad Sylwester
  3. Burda Katarzyna 
  4. Chwedoruk Aneta Wioleta
  5. Furmańczyk Sylwia Aneta
  6. Goluch Monika Elżbieta
  7. Ignatiuk Piotr Marek 
  8. Jakubska Renata Barbara
  9. Koczkodaj Paweł Marek 
  10. Łukaszuk Cezary
  11. Marciniuk Agata 
  12. Maziejuk Marcin 
  13. Mazaruk Michał 
  14. Mirończuk Monika Zofia
  15. Nitychoruk Marzena Małgorzata 
  16. Papiński Jacek 
  17. Prokop Urszula Danuta 
  18. Sęczyk Piotr 
  19. Siwek Daria Marta
  20. Szrama Dorota
  21. Szymańczyk Ilona Ewa
  22. Tryburski Tomasz 
  23. Tymicki Paweł 
  24. Zając Paweł 
  25. Zubkowicz Barbara

 

Liceum profilowane o profilu zarządzanie informacją

na podbudowie gimnazjum

Lata uczęszczania 2003-2006

Wychowawca: mgr Maria Tomkowicz

Absolwenci:

  1. Biekisz Olga 
  2. Blondyk Dawid
  3. Boś Paweł Łukasz 
  4. Chomiuk Magdalena Maria 
  5. Czyrak Katarzyna 
  6. Dorofiejuk Paulina
  7. Doroszuk Paweł Waldemar
  8. Garbuś Sylwia 
  9. Hawryluk Damian Łukasz
  10. Hołub Przemysław Piotr
  11. Juszczuk Grzegorz Jakub
  12. Kasprzuk Małgorzata Arleta
  13. Kowalska Agata
  14. Kowalski Piotr Tomasz
  15. Kozioł Sylwia 
  16. Krysztofiuk Justyna 
  17. Łukaszuk Weronika
  18. Mitura Jolanta
  19. Mogielnicka Magdalena 
  20. Muzyka Piotr 
  21. Ojcewicz Michał 
  22. Paczuska Bernadetta 
  23. Sacharuk Agata 
  24. Sawczuk Joanna 
  25. Sienkiewicz Tomasz 
  26. Szoplik Aneta Dorota
  27. Śliwiński Mariusz
  28. Turula Małgorzata
  29. Tymoszuk Patrycja Anna 
  30. Wołowik Beata Maria 
  31. Woźniak Katarzyna 
  32. Zaniewicz Krzysztof

Technik agrobiznesu

na podbudowie gimnazjum

Lata uczęszczania 2002-2006

Wychowawca: mgr Marta Wiczuk

Absolwenci:

  1. Adamowski Krzysztof 
  2. Burdzicki Marek 
  3. Celiński Marcin 
  4. Chura Marek 
  5. Chwedczuk Katarzyna 
  6. Ciesielczuk Maciej Grzegorz
  7. Doroszuk Andrzej 
  8. Iczkowski Andrzej Piotr
  9. Jakoniuk Adrian Tomasz
  10. Kuc Anna 
  11. Łukaszuk Mateusz 
  12. Malesa Paweł Patryk 
  13. Michaluk Michał Dariusz 
  14. Mikołajczuk Agnieszka
  15. Mościcki Remigiusz 
  16. Nazaruk Emilia
  17. Nazaruk Ewa
  18. Nitycz Rafał Jakub 
  19. Okseniuk Agnieszka Krystyna 
  20. Pikacz Malwina Teresa
  21. Pióro Magdalena Sylwia 
  22. Romaniuk Krzysztof 
  23. Romaniuk Monika
  24. Sobolewska Iwona
  25. Struk Iwona
  26. Szewczuk Wojciech 
  27. Szlaska Katarzyna
  28. Szpura Przemysław Mateusz
  29. Tomaszewska Małgorzata
  30. Walczuk Adam 
  31. Weśniuk Przemysław Maciej 
  32. Zbucka Emilia Katarzyna

Technik technologii żywności

na podbudowie gimnazjum

Lata uczęszczania 2002-2006

Wychowawca: mgr Honorata Godlewska

Absolwenci:

  1. Andrzejewska Emilia Małgorzata
  2. Bartczak-Pejaś Agnieszka
  3. Ciesielski Artur Marek 
  4. Daniluk Judyta
  5. Gladysz Gabriela 
  6. Jabłoński Piotr
  7. Januszek Krzysztof 
  8. Jówko Jacek 
  9. Kołodziejuk Joanna
  10. Krupa Marcin Adam 
  11. Malinowski Karol Piotr
  12. Michaluk Tomasz
  13. Mielniczuk Krzysztof 
  14. Nowachowicz Grzegorz
  15. Olczak Katarzyna 
  16. Paszkowski Wojciech Antoni 
  17. Pikacz Monika Kinga
  18. Pomorska Ilona
  19. Przyłucka Małgorzata Anna
  20. Romaniuk Katarzyna Agata
  21. Sadowierska Renata 
  22. Warchoł Ewa Natalia 
  23. Zbucki Grzegorz 
  24. Żuk Adrian Konrad 
  25. Żuk Kamil