Siema, Się pomaga !!! 32. Finał WOŚP w Leśnej Podlaskiej

W niedzielę 28.01.2024 r. odbył się 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod hasłem: “Płuca po pandemii. Gramy dla dorosłych i dzieci”, a motto brzmiało “Tu wszystko gra OK!”. Tegoroczny finał dedykowany był zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

Nasza szkoła po raz kolejny dołączyła do akcji na rzecz WOŚP organizowanej w hali sportowej ZPO Leśnej Podlaskiej. Uczniowie, nauczyciele oraz wychowawcy internatu przygotowali słodkie stoisko, na którym oferowali babeczki, rogaliki oraz orzeźwiającą lemoniadę. Pieniądze ze sprzedaży słodkości trafiły do puszek wolontariuszy WOŚP.

Tegoroczny program edycji Wielkiej Orkiestry oferował wiele atrakcji, między innymi występ zespołu “Big Band” z Zespołu Szkół Muzycznych w Białej Podlaskiej, występ taneczny dzieci ze Szkoły Podstawowej w Leśnej Podlaskiej “Kids Team”, pokaz Stowarzyszenia Gimnastyki Artystycznej z Białej Podlaskiej oraz prezentację taneczną Szkoły Tańca “BOOGIE TOWN”.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji! Do zobaczenia za rok!