Sukcesy naszych piłkarek i piłkarzy

W dniu 4.04.2024 reprezentacje naszej szkoły rywalizowały w zawodach powiatowych w piłce nożnej dziewcząt i chłopców w Terespolu.

Drużyna dziewcząt grała w składzie: Julia Danielewska, Zuzanna Waszczuk, Aleksandra Popławska, Justyna Barańska, Julia Naumiuk, Dominika Jastrzębska, Martyna Kudelska, Paulina Świderska, Gabriela Mirończuk, Wiktoria Woch.

Dziewczęta walczyły z reprezentacjami następujących szkół: Akademickie LO Terespol, LO Międzyrzec i LO Wisznice.  Rywalizację ukończyły na 2 pozycji, dopiero po rzutach karnych, ustępując tylko drużynie z Terespola.

Jeszcze z większą determinacją zagrała drużyna chłopców w składzie: Mateusz Bernasiuk, Miłosz Flis, Jakub Miazio, Dominik Naumiuk, Mateusz Sacharczuk, Norbert Szeksztełło, Marcin Tarasiuk, Jan Tobota, Jakub Ulewicz, Maciej Zieliński.

W mistrzostwach powiatu drużyna chłopców zagrała z reprezentacjami: Akademickiego LO w Terespolu,  ZS w Małaszewiczach, IV LO
w Wisznicach i LO w Międzyrzecu Podlaskim. Nasi uczniowie, po wygranej w grupie, spotkali się w meczu finałowym z LO Terespol. Po bardzo zaciętej i wyrównanej walce oraz rzutach karnych zajęli I miejsce i awansowali do mistrzostw rejonu.

Mistrzostwa rejonu odbyły się 11.04.2024 w Białej Podlaskiej z udziałem I LO Łuków, ZS Parczew oraz ZSZ nr 1 w Białej Podlaskiej. Reprezentacja ZSCKR w Leśnej Podlaskiej, w składzie powiększonym o Szymona Panasiuka i Kacpra Szeksztełło, zajęła IV miejsce.

Gratulujemy opiekunce drużyn p. Renacie Sikorze i naszym uczniom pięknych występów. Brawo! Jesteśmy z WAS bardzo dumni! Życzymy dalszych sukcesów i jeszcze lepszych wyników w przyszłym roku.