Symulacje branżowe klasy IV technikum w zawodzie technik weterynarii

Uczniowie klasy IV technikum w zawodzie technik weterynarii mieli okazję uczestniczyć w symulacjach branżowych, które stanowiły interesujące uzupełnienie tradycyjnych lekcji. W ramach tych symulacji, uczniowie zarządzali kliniką weterynaryjną i podejmowali różne decyzje, które miały wpływ na rozwój ich firm. Ta forma nauki wzbogaca proces dydaktyczny, aktywizuje uczniów i motywuje ich do działania. Dodatkowo, symulacje te pokazały uczniom zasady funkcjonowania rynku oraz pomagały w przygotowaniu ich do przyszłej pracy w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Uczniowie wykazali duże zainteresowanie pracą w symulacji i chętnie oraz aktywnie uczestniczyli w zajęciach na platformie.