Uczniowie szkół podstawowych na panelach edukacyjnych

20 kwietnia 2023 r. po raz ostatni w tym roku szkolnym odbyły się w naszej szkole panele edukacyjne dla uczniów szkół podstawowych.  W zajęciach uczestniczyło prawie 80 uczniów z różnych szkół zainteresowanych w przyszłości podjęciem nauki w naszej szkole. Nauczyciele przedmiotów zawodowych przeprowadzili warsztaty prezentujące zagadnienia z weterynarii, gastronomii, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, architektury krajobrazu oraz pszczelarstwa. Opiekę nad młodszymi kolegami sprawowali nasi uczniowie, którzy przeprowadzali ich na poszczególne zajęcia, pokazywali pracownie i opowiadali o wydarzeniach z życia szkoły.