Wycieczka dydaktyczna do Lublina

Dnia 12 grudnia uczniowie klasy  I i II oraz V BT Technikum w zawodzie technik architektury krajobrazu oraz klasy V  Technikum w zawodzie mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, wraz z opiekunami, uczestniczyli w wycieczce dydaktycznej do Lublina.

W budynku Centrum Innowacyjno-Wdrożeniowym Nowych Technik i Technologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie odbyło się tego dnia wiele ciekawych wykładów, warsztatów i pokazów sprzętu. Była to również doskonała okazja do poznania nowoczesnej bazy dydaktycznej uczelni.

W programie znalazły się m. in. : pomiar mocy silnika – hamownia podwoziowa oraz testy prędkościomierza w autach, prezentacja ciągnika elektrycznego oraz wykład poświęcony efektywnym metodom uczenia się.

Ponadto uczniowie Technikum w zawodzie technik architektury krajobrazu wzięli udział w warsztatach florystycznych, w trakcie których wykonywali ozdoby świąteczne.

Serdecznie dziękujemy pracownikom Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie za profesjonalne przygotowanie i przeprowadzenie zajęć oraz miłe przyjęcie uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Liczymy na dalszą współpracę.