Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Leśnej Podlaskiej

Logo ZSCKR w Leśnej Podlaskiej

ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. WINCENTEGO WITOSA W LEŚNEJ PODLASKIEJ

Logo Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Logo Sieci Szkół Rolniczych MRiRW

Wycieczka dydaktyczna

Ani mróz, ani gołoledź nie była w stanie pokrzyżować planów uczniów klas I i III Technikum w zawodzie technik weterynarii oraz technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, którzy 20 grudnia 2022 roku pod opieką pani Moniki Semczuk, Marty Rudowskiej oraz pana Rafała Chmiela uczestniczyli w wycieczce dydaktycznej do Białej Podlaskiej.

Na początku młodzież obejrzała film “Johnny” – wzruszającą, inspirującą oraz opartą na prawdziwych wydarzeniach opowieść o miłości do świata i drugiego człowieka. Po seansie filmowym uczniowie odwiedzili Galerię Podlaską, gdzie obejrzeli wystawę twórczości Bialskiego Środowiska Plastycznego zatytułowaną „Nowy horyzont.” Zbiór prac stanowił „opowieść składaną z wspólnie malowanych rozdziałów, ukazujących tradycję, nowoczesność oraz ślady człowieka żyjącego na styku nieba i ziemi.” Na koniec nadszedł czas na białe szaleństwo. Zabawom na śniegu, bitwom na śnieżki oraz szaleńczym zjazdom ze stromych pagórków Parku Radziwiłłowskiego nie było końca.

Po dniu pełnym niesamowitych wrażeń, bogatsi o nowe doświadczenia, uwrażliwieni na sztukę, naładowani pozytywną energią oraz świadomi nowych możliwości, młodzi ludzie wrócili do domów.