Wycieczka klas II PTL i I BTH

5 października uczniowie klasy IBTa, IHT, IIPT i IILT uczestniczyli w wyjeździe edukacyjnym do Białej Podlaskiej. Młodzież odwiedziła Kino Cinema 3D, gdzie obejrzała film  „Orlęta. Grodno ’39”, opowiadający o dramatycznym obrazie wojny z sowietami widziany oczami dwunastoletniego chłopca, Leona.Po seansie uczniowie podzielili się na dwie grupy. Jedna z grup odwiedziła stacjonarne miasteczko ruchu drogowego przy Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej, w którym  mogli m. in. przejść po asfaltowych jezdniach i chodnikach, odzwierciedlające rzeczywisty ruch drogowy, pojeździć na rowerach i hulajnogach elektrycznych. Mieli również okazję wczuć się w sytuację kierowcy lub pasażera w ekstremalnej sytuacji dzięki symulatorowi dachowania. Druga grupa w tym samym czasie udała się do kręgielni „Kometa”,  gdzie miło spędziła czas,budując relacje w zespole klasowym. Na koniec wszyscy wspólnie udali się do Parku Radziwiłła, aby poznać historię miasta i regionu Biała Podlaska.