Wyjazd do SKP w Auto Podlasie

W ramach zajęć praktycznych klasa IV Technikum w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki pod opieką Pana Karola Żurkowskiego w dniu 15.11.2023r. odwiedziła Stację Kontroli Pojazdów przy autoryzowanym dealerze samochodów marki Toyota – AutoPodlasie.
Młodzież zapoznana została z wyposażeniem Stacji Kontroli Pojazdów i z urządzeniami wykorzystywanymi podczas badania technicznego. Zaprezentowano przebieg wykonywania badania technicznego na przykładzie szkolnego pojazdu, a otrzymane wyniki podczas kontroli poszczególnych układów samochodu zostały szczegółowo omówione. Uczniowie zapoznani zostali z dokumentacją i procedurami wpisu wyniku badania technicznego pojazdu.

Dziękujemy Panu Dyrektorowi odziały Auto Podlasia Robertowi Staneckiemu za przyjęcie młodzieży i możliwość przeprowadzenia zajęć oraz Panu Robertowi Filipek – diagnoście za podzielenie się wiedzą i doświadczeniem z zakresu  przeprowadzania badań technicznych pojazdów samochodowych.