Wyjazd na Targi AGROTECH w Kielcach

Grupa 45 uczniów naszej szkoły wraz z opiekunami uczestniczyła w dniu 08.03.2024r. w XXIX Międzynarodowych Targach Rolniczych AGROTECH w Kielcach.

Na tej największej w kraju halowej wystawie sprzętu rolniczego ofertę zaprezentowało 520 firm z 17 krajów, wśród których znaleźli się światowi potentaci, a także polscy i lokalni producenci z branży agrotechniki.

Młodzież miała okazję zobaczyć nowoczesny sprzęt rolniczy, cyfrowe rozwiązania oraz nowinki technologiczne usprawniające pracę rolników. Dużym zainteresowaniem naszych uczniów cieszyła się Strefa Youtuberów, gdzie można było spotkać się

i porozmawiać ze znanymi infuencerami rolniczymi.

Zwiedzanie Targów Agrotech jest bardzo cenną alternatywną formą edukacji uczniów szkół rolniczych. Zadowoleni z wyjazdu i pełni wrażeń późnym wieczorem wróciliśmy do Leśnej Podlaskiej.