Zajęcia praktyczne w smażalni ryb ,,Na haczyku” w Białej Podlaskiej

10 listopada 2022 roku uczniowie klasy I Technikum w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych odbyli zajęcia praktyczne w smażalni ryb ,,Na haczyku” w Białej Podlaskiej.

Podczas zajęć uczniowie zapoznali się ze strukturą organizacyjną i ofertą gastronomiczną lokalu. Poznali również  sposoby usuwania łusek i filetowania ryb oraz uczestniczyli w procesie wędzenia ryb na ciepło, który pozwala na zachowanie soczystości mięsa.

Składamy serdeczne podziękowania  Państwu Małgorzacie i Andrzejowi Kołodiukom za miłe przyjęcie, ciepłą atmosferę, smaczny poczęstunek i umożliwienie młodzieży doskonalenia cennych umiejętności zawodowych.