Zbiórka pieniędzy na rzecz Fundacji Dzieci Madagaskaru

W dniu 27.11. 2023r. Szkolne Koło PCK przeprowadziło zbiórkę pieniędzy na rzecz Fundacji ANKIZY GASY DZIECI MADAGASKARU w ramach „adopcji na odległość.

Fundacja Ankizy Gasy – co w języku malgaskim znaczy Dzieci Madagaskaru – istnieje od 2011r. Umożliwia edukację i rozwój dzieciom z ubogich rodzin.

Naszym celem było zebranie 240 euro.

Dzięki uprzejmości Dyrekcji Szkoły, która udostępniła salę nr 25, stworzyliśmy słodką kawiarenkę. Uczniowie na przerwach mogli skosztować słodkości i wypić ciepłą herbatę. Za pomoc i wsparcie dziękujemy również nauczycielom i pracownikom szkoły.

A teraz najważniejsze – zebraliśmy 1418,53 zł.

Wasze zaangażowanie da dziecku realną szansę na zdobycie wykształcenia. Dzięki programowi „adopcji” nasz podopieczny będzie uczęszczał do szkoły, otrzyma przybory szkolne, odzież oraz obiad w szkolnej stołówce.

Macie ogromne serca. Dziękujemy.